Jívovský email !
Získejte exkluzivní "jívovský" email ve formátu: jmeno.prijmeni@jivova.com
SMS Infokanál
Bič na černé skládky
Rubriky

Zhruba před 14-ti dny u nás zazvonila mladá dvojice s již trochu klasickým dotazem na dodavatele elektřiny. Jelikož jsem tak nějak přesvědčen o tom, že společnosti, jako ČEZ a pod., nemají potřebu vysílat, snad to bylo dokonce i o víkendu, kohokoliv takto do terénu obcházet domy, zaujal jsem již od začátku odmítavý postoj.

Slečna před sebou držela jakousi průkazku, zřejmě ke vzbuzení dojmu, že je nějakou tou oficiální zastupitelkou společnosti ČEZ. Na její dotaz na odběratele jsem jí odpověděl, že je to moje věc. Řekla mi, že mají hlášeno, že poslední dobou tu chodí podomní prodejci od konkurence, na což jsem jí řekl, že i kdybych u konkurence byl, tak je to stále moje věc a že s ní to řešit nebudu.

Na to mi odpověděla, že se tedy mám dostavit na pobočku, na což jsem jí řekl, že nikam chodit nebudu, protože ČEZ se mnou komunikuje písemně a nikam chodit nemusím.

Poté odešli. Udělal jsem jednu chybu – hned na začátku jsem se měl pokusit zjistit, co bylo na té průkazce a jak se dotyční jmenovali.

Má počáteční nedůvěra se totiž později ukázala jako zcela oprávněná, protože jsem se pár dní poté od někoho, jehož kamarád dělá v ČEZu, dozvěděl, že ČEZ rozhodně nikoho takto neposílá.

Finty těchto podomních nabízečů čehokoliv se tedy rozrostly o tu, že se snaží vzbudit důvěru tvrzením o hlášení jiných konkurentních prodejců.

Inzerce

Marcel
Dobrý den, Hledám vhodný...

Martin Dvořák
Máte doma staré domácí na...

Martin Dvořák
Nabízím dopravu do Olomou...

Taťána Sládková
Nabízím krásná černá štěň...

Jana Bernátová
Nabízím dopravu z Jívové ...

Archivy